Potraviny
keyboard_arrow_right
Cereálie a obiloviny
keyboard_arrow_right
Tyčinky a sušenky
keyboard_arrow_right
Almonds, cranberries & peanuts Just bars

Almonds, cranberries & peanuts Just bars

Zadej množství a jednotku
close
= 100 g
edit Zapsat do jídelníčku
504 kcal
Také 2 109 kJ ● Energetická hodnota
fiber_manual_record
Bílkoviny
11,7 g
Doporučený denní příjem: 118 g
fiber_manual_record
Sacharidy
41,7 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
32,2 g
fiber_manual_record
Tuky
30,7 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
3,9 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
6,8 g
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
0 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
585 mg
19%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
cm
Hmotnost
kg
Paušální výdej
Lehce aktivní
keyboard_arrow_down
Ulož svůj profil pro 250 000 potravin
Složení nutričních hodnot
fiber_manual_record Bílkoviny
14 %
fiber_manual_record Sacharidy
50 %
fiber_manual_record Cukry
38 %
fiber_manual_record Tuky
37 %
fiber_manual_record Nasycené mastné kyseliny
5 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku
Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.
Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.
Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Začít dnes
Dostupnost:  Web iOS  Android
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Chtěl bych velmi pochválit tuto webovou stránku, zpočátku jsem nevěřil, že se budou dít zázraky. Začal jsem téměř dva měsíce poctivě zapisovat snědené potraviny, divil jsem že sacharidy a tuky překračuji i několikrát násobně. Ze začátku jsem šílel, měl večer pocit hladu, proto jsem se rozhodl, že omezím především pití sladkých nápojů, nahradil neslazenými či pouhou vodou, kafe jsem přestal cukrovat, nekupuji jogurty s příchutí jenom čisté bílé a dochucuji ovocem a skořicí, sýry výhradně nízkotučné, z oddílu uzenin a salámu jen šunku a další s vysokým % podílu masa. Do stravy jsem zařadil alespoň 1x týdně luštěniny a potraviny bohaté na vlákninu. Dále nepočítaje, že denně sním minimálně 2 kousky ovoce či zeleniny, krásně vám dorovnají do limitů DDD. Výsledek 4 kila dolů za bezmála 2 měsíce. Jsem spokojen a tudíž můj cíl splněn! Vřele doporučuji všem!
Dobrý den, je to 6 měsíců co jsem začala poctivě vyplňovat svůj jídelníček tady na stránkách a musím Vám poděkovat za 11kilo, které jsem za tu dobu dokázala shodit. Teď vážím krásných 66kg se 176cm a zatím jsem spokojená. Nejednalo se totiž o dietu a změna stravy mi prospěla celkově. :-) Moc děkuji
Snad nějakou cenu těm, kdo vymysleli tyto tabulky, supéér, jsem nadšená. Fakt se mi daří kontrolovat, co spolknu za den a žene mě to k dalšímu snižování příjmu a zvyšování výdeje, já dokonce i lehce cvičím! Za tři týdny 3kg dole. Díky za tabulky.
phone Stáhni si aplikaci
App
4.7
star star star star star_half
chat_bubble
125 512 Hodnocení