Potraviny keyboard_arrow_right
Sladkosti keyboard_arrow_right
Bonbony a žvýkačky keyboard_arrow_right
favourites chocolate seashells
favourites chocolate seashells
Zadej množství a jednotku
1 g
= 100 g
529 kcal
Také 2 213 kJ ● Energetická hodnota
2,7 g
Doporučený denní příjem: 118 g
57,7 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
55 g
31,6 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
19 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
-
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
0,05 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
135 mg
13%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Bonbony a žvýkačky
Složení nutričních hodnot
3 %
63 %
60 %
34 %
21 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Po celoživotním trápení s váhou jsem v 62 letech objevila KT, za 2 a půl měsíce sundala 9 kilo a teď už to jen hlídám. Když zhřeším, lehce se pak vrátím na požadovanou váhu. Je to brnkačka. Díky tabulky
Miláčkové, díky vám a vašim údajům jsem se "znovu rozjela" s dietou ke snížení nadváhy - moc mi pomáháte!!!, Jakékoliv jiné reklamní triky a tzv.diety jsou absolutní NESMYSL !! Jen: vážit+počítat = DISCIPLINA! Teprve pak si člověk uvědomí jak si dopřává a nabaluje kila... Moc a moc díky.
Tyto stránky jsou naprosto luxusní. Moc chválím. Hlavně pomohou lidem, kteří nechtějí vyhazovat peníze za výživové poradce, kteří někdy ani nepomohou jen tahají peníze.Na tyto stránky nahlížím již dlouho, ale až teď od 1.2.2016 jsem najela konečně na zdravou a pravidelnou stravu. Jsem hodně nasycená, mám více energie, nemám žádné žravky ani zatím chutě na sladké. Za dva týdny 3 kg dole a ve špajzce jsou najednou oplatky a čokoláda pro další členy rodiny. Teď si jich ani nevšimnu. Navíc si věřím, že vydržím a dostanu dolu aspoň 10 kg. Toto je zatím můj cíl.
KalorickeTabulky.cz © 2024 Všechna práva vyhrazena.