Potraviny keyboard_arrow_right
Uzeniny a lahůdky keyboard_arrow_right
Párky keyboard_arrow_right
Kielbasa sucha z szynki Pikok
186 kcal
Také 778 kJ ● Energetická hodnota
24 g
Doporučený denní příjem: 118 g
0 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
-
10 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
3,7 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
-
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
2,3 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
1 200 mg
10%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Párky
Složení nutričních hodnot
71 %
0 %
0 %
29 %
11 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Mám za sebou 100 dní zapisování jídel, úbytek 11 kg..ale bez pohybu a změny stravovacích návyků by to asi jen tak samo nešlo :-) ze začátku se mi lidé v okolí vysmívali, že si vše zapisuju a přemýšlím nad tím, co budu jíst, ale když vidí tu změnu, chtějí, abych jim to ukázal..oceňuji propojení účtu s mobilní aplikací, je to přehledné a rychlé..díky :-)
Tak za tyto tabulky velká pochvala. Posiluji asi tak 8 měsíců a vše jsem si vážil a počítal sám a tyto tabulky jsou prostě úžasné. Vše co potřebuji si uložím do tabulek a oni mi vše spočítají. Kdo je vymyslel, klobouk dolů. Velká pochvala.
KT mně poradila mamka po návštěvě nutriční terapeutky. Už 3 týdny poctivě zapisuji. co jím a moc mě to baví Potraviny, které chybí si dopisuji.. Jím pravidelně a nemám pocit hladu. Spíš naopak. Tabulky mně pomáhají a hned mám přehled o tom, co jsem ve dne snědla. A přesně vím, které složky potravy mně ještě chybí. Nevážím se, ale úbytek je znát na oblečení, které budu muset vyměnit za menší. Motivuje mě také to, jak se snižuje příjem po zapsané aktivitě. Moc děkuji.
KalorickeTabulky.cz © 2025 Všechna práva vyhrazena.