Potraviny
keyboard_arrow_right
Alkoholické nápoje
keyboard_arrow_right
Alkoholické pivo
keyboard_arrow_right
Klasszikus világos sör Soproni

Klasszikus világos sör Soproni

Zadej množství a jednotku
close
= 100 ml
edit Zapsat do jídelníčku
32,6 kcal
Také 137 kJ ● Energetická hodnota
fiber_manual_record
Bílkoviny
0,4 g
Doporučený denní příjem: 118 g
fiber_manual_record
Sacharidy
1,6 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
0,6 g
fiber_manual_record
Tuky
0 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
0 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
-
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
0 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
20 mg
4%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
cm
Hmotnost
kg
Paušální výdej
Lehce aktivní
keyboard_arrow_down
Ulož svůj profil pro 250 000 potravin
Složení nutričních hodnot
fiber_manual_record Bílkoviny
20 %
fiber_manual_record Sacharidy
80 %
fiber_manual_record Cukry
30 %
fiber_manual_record Tuky
0 %
fiber_manual_record Nasycené mastné kyseliny
0 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Obsahuje...
Negativní vliv na zdraví
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku
Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.
Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.
Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Začít dnes
Dostupnost:  Web iOS  Android
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Díky těmto stránkám jsem zhubla už 6kg za 2 měsíce a i když jsem se přestala přes tabulky kontrolovat, tak jsem zhruba věděla, kolik jaké potraviny mají KJ, takže jsem nepřibrala, protože už si to hlídám, ale chci hubnout dále, takže po třech měsících opět budu denodenně vyplňovat, protože přeci jen mě to nutí se hlídat opravdu poctivě - prostě jak napíši, co sním, tak se hlídám ještě víc :). A hlavně - dám si i svou oblíbenou Nutellu nebo i jiné kaloričtější věci, ale pak zas jím o to méně, protože tabulky mi to perfektně spočítají.. takže doporučuji, je to hrozně motivující!!
Děkuji za Vaše tabulky. Na TY by měla být reklama! Je mi 66, od \"přechodu\" přibírám a nepomohla mi žádná dieta, ani bariatrická operace. S Tabulkami jsem zhubla za 10 měsíců 20 kg a cítím se zas jako sebevědomý člověk.
Kalorické tabulky nelze jinak než pochválit. 9.4.2016 jsem začal hubnout z počáteční váhy 99 kg. Od začátku až do dnešního dne poctivě vyplňuji údaje a má to svůj efekt. Za prvé zjistíte že musíte jíst méně než jste dosud jedli, za druhé mě tabulky nutí k pohybu, jakmile totiž vidím, že se nevlezu do denní bilance zapojuji pohyb. Takže jsem se začal opravdu hodně hýbat. Třetí vliv tabulek je, že začnete o jídle víc přemýšlet, nahrazujete tučné jídla méně tučnými, zjišťujete o jídle víc informací, a tak se vám jídelníček pomalu mění. A koho nebaví vyplňovat údaje dennodenně, tak mu doporučím vydržet a vyplňování se časem zrychlí, jídla se dají ukládat atd. a při využití mobilních aplikací jde vše časem velice rychle. Na závěr chci říct, ke dnešku tj. 15.8.2016 jsem zhubl 10 kg a nemíním je zpátky nabrat. Návrat fyzické kondice a vitality bohatě kompenzuje určitý asketizmus a střídmost ve stravovacích navycích.
phone Stáhni si aplikaci
App
4.7
star star star star star_half
chat_bubble
125 512 Hodnocení