Potraviny keyboard_arrow_right
Pečivo keyboard_arrow_right
Chléb speciální keyboard_arrow_right
kmínový chléb Coop Jednota
210 kcal
Také 879 kJ ● Energetická hodnota
6,3 g
Doporučený denní příjem: 118 g
43,4 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
2,5 g
1,2 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
0,3 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
-
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
2,75 g
Vápník
-
Sodík
0 g
Voda
-
PHE
315 mg
3%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Chléb speciální
Složení nutričních hodnot
12 %
85 %
5 %
2 %
1 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Tabulky jsou moje nejlepší rozhodnutí jakým způsobem hubnout a netrápit se brutálníma dietama. Miluju jídlo a nechci se omezovat. díky tabulkám všechno jde. Jim to co mi chutná a co mám ráda, jen si hlídám porce a podle potřeby cvičím. Poprvé v životě vím díky tabulkám co to znamená "příjem x výdej". Můžu si někdy dopřát McDonald's, ale pak si máknu - zacvičím si. Tabulky se staly mým denním rituálem, bez kuchyňské váhy si nejdu sednout ke stolu. Super volba. Za 4mesice 8kg dole! Doporučuji!
Zatím používám 14 dní, ale už jsem se díky tabulkám naučila zase více o různých potravinách a objevila i nové recepty. A to nejlepší: 1,5 kg dole.
DĚKUJU!!! :) NIKDY by mě nenapadlo,že budu vážit jídlo a že mě to bude bavit :D Po 2 dětech potřebuju shodit špíčky a samotné cvičení mi nepomůže. Tak jsem si něco přečetla o zdravé výživě,sleduji blog kalorických tabulek,zapisuju vše co sním a za 10 dní mám dole necelé 1 kg a všechny problémové špíčky mají o 1 cm méně :) zdravá strava, cvičení a kalorické tabulky jsem vyměnila za sladké a slané mlsání a začínám být závislá :D a nikdy bych nevěřila,že nebudu mít chuť na sladké (zvládla jsem tabulku čokolády na posezení) a vypiju víc než 2litry vody denně A ONO TO JDE!!! :D Ještě jednou DĚKUJU!!!
KalorickeTabulky.cz © 2025 Všechna práva vyhrazena.