Potraviny keyboard_arrow_right
Ořechy a semena keyboard_arrow_right
Sladké obalované ořechy a ovoce keyboard_arrow_right
Mandle v mléčném lanýži sypané kakaem Le Chocolat
Mandle v mléčném lanýži sypané kakaem Le Chocolat
Zadej množství a jednotku
1 g
= 100 g
541 kcal
Také 2 264 kJ ● Energetická hodnota
11,2 g
Doporučený denní příjem: 118 g
43,9 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
41,1 g
34,5 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
12,5 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
-
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
0,19 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
560 mg
14%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Sladké obalované ořechy a ovoce
Složení nutričních hodnot
13 %
49 %
46 %
39 %
14 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Přesně co jsem hledal. Propojeni i s PC. Jídelníček, mraky produktů prostě super. Co se týče podpory aplikace je skvělá. Měl jsem problém se zobrazováním app a podpora reagovala okamžitě s perfektním popisem odstranění problému. Jiní vývojáři by si měli vzít příklad z této podpory. Kdyby šlo přidat hvězdy určitě přidám dalších pět.
Funguje to! Díky kalorickým tabulkám jsem Od 28.11. 2020 do 21.2.2021 zhubl ze 100 kg na 90 kg. Což byl můj prvotní cíl myslím, že když budu dál dodržovat zásady půjdu na 85 kg kde už bych chtěl zůstat a to by neměl být problém s touto aplikací. Aplikace je skvělá mohou jen doporučit, ukáže vám to kalorie potravin a vy si můžete svobodně rozhodnout co jíst. Ve finále je to jen na vás ,ale toto je skvělý nástroj jak to dokázat.
Zdravím všechny, většinou tu čtu jen o hubnutí. Ale jsou mezi námi tací, jako třeba já, kteří díky náročným stresovým situacím nezdravě zhubli. Příkladně já až na hranici podvyživenosti. Ve stresu totiž přestávám jíst a udržuji se při životě pouze kávou a vodou a jedním jídlem denně. Po několika letech jsem se k KL vrátila. Nejde mi o to, abych se slepě živila zdravými potravinami. Jde mi o to, abych se naučila pravidelně jíst a KL mi dávají krásný přehled o tom, kolik energie ještě musím tělu doplnit, aby se nedostalo do negativní energetické bilance. Takže jím všechno, pravidelně a cítím se mnohem lépe a těším se na to až moje tělo začne vytvářet zásoby a já se dostanu na svojí původní váhu. :-)
KalorickeTabulky.cz © 2025 Všechna práva vyhrazena.