Potraviny keyboard_arrow_right
Sladkosti keyboard_arrow_right
Sladké pomazánky keyboard_arrow_right
Powdered Almond Butter Sweet Original Macro Mike
Powdered Almond Butter Sweet Original Macro Mike
Zadej množství a jednotku
1 g
= 100 g
365 kcal
Také 1 528 kJ ● Energetická hodnota
45,6 g
Doporučený denní příjem: 118 g
24,2 g
Doporučený denní příjem: 182 g
Cukry
20,5 g
10,1 g
Doporučený denní příjem: 53 g
Nasycené mastné kyseliny
3,5 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
11 g
Doporučený denní příjem: 28 g
Sůl
-
Vápník
-
Sodík
0,42 g
Voda
-
PHE
2 280 mg
21%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Sladké pomazánky
Složení nutričních hodnot
57 %
30 %
26 %
13 %
4 %
Premium uživatelé nevidí reklamy
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Chtěla bych Vám moc poděkovat za tyhle stránky. Když jsem začala hubnout šlo mi to velice těžko a pomalu.. Až když jsem objevila tyhle stránky tak jsem se naučila rozvrhnout si jídlo tak abych nehladověla a zároveň hubla. Díky Vám jsem shodila 6 kilo během dvou měsíců. Děkuju:)
Chválím! Hubnout sice moc nepotřebuji, ale nenápadně kilo po kilu jsem po čtyřicítce přibírala a tak se bavím tím, že si sestavuju jídelníček nejen podle chuti, ale podle kJ. Navíc, vždy jsem si myslela, že je můj jídelníček perfektně vyvážený, když jím hodně zeleniny a ovoce a málo masa, jenže pomocí vašeho DDD přehledu jsem zjistila, že dělám chybu, v mé stravě bylo hodně sacharidů a málo bílkovin. Takže i k tomu mi vaše tabulka pomohla! Díky.
Začal jsem na 118 kilogramech a nyní, po půl roce, jsem o 18 kilo lehčí. A to díky těmto stránkám, kterým tímto děkuji. Také mě naučily pravidelně pít, neboť předtím jsem byl schopen za celý den nevypít ani litr tekutin. Tvorba jídelníčku mě baví, i když mnohdy nemohu najít to, co potřebuji. Takže přeji KT, ať se dále rozrůstají a ať se díky tomu rozšíří počet přidávaných potravin. S pozdravem všem, kteří se na tomto zázraku podílejí.
KalorickeTabulky.cz © 2025 Všechna práva vyhrazena.