Potraviny keyboard_arrow_right
Nealkoholické nápoje keyboard_arrow_right
Energetické nápoje keyboard_arrow_right
Sour raspberry lemon ManaSol Drinks
2,6 kcal
Také 11 kJ ● Energetická hodnota
0 g
Doporučený denní příjem: 0 g
0 g
Doporučený denní příjem: 0 g
Cukry
0 g
0 g
Doporučený denní příjem: 0 g
Nasycené mastné kyseliny
0 g
Trans mastné kyseliny
-
Mononenasycené
-
Polynenasycené
-
Cholesterol
-
Vláknina
0 g
Doporučený denní příjem: 0 g
Sůl
0,12 g
Vápník
-
Sodík
-
Voda
-
PHE
0 mg
0%
Z doporučeného denního příjmu
Přesnější odhad denního příjmu
Uprav svůj profil níže a ulož
Žena
Muž
Chci
Zhubnout
Nabrat svaly
Být fit
Rok narození
Výška
Hmotnost
Paušální výdej
Lehce aktivní
Nejhledanější v kategorii Energetické nápoje
Potravinu si můžeš zapsat do jídelníčku

Jednoduchý přehled kategorií
Získej lepší kontrolu nad příjmem a výdejem kalorií.

Statistiky na cestě k cílové váze
Urči svou cílovou váhu a sleduj svůj postup.

Inspiruj se recepty a jídelníčky
Odemkni obrovskou databázi potravin.
Více než 7 milionů uživatelů
🇨🇿 🇸🇰 🇵🇱 🇭🇺 🇺🇦
Chtěla bych mnohokrát poděkovat... Od konce letních prázdnin je Vaše aplikace tou nejfrekventovanější v mém mobilu - a jen díky Vám jsem, po letech, dosáhla svojí vysněné váhy! Důsledně jsem dodržovala vše - počet Vámi vypočítaných kalorií i složení stravy - a vyplatilo se! Držela jsem už spoustu nejrůznějších nesmyslných diet, ale teprve s Vaší aplikací jsem 100% úspěšná. Mám dole 14 kg - a \"ani to nebolelo\" :-) Díky!!!
Dobrý den. Kalorické tabulky již využívám přes měsíc a nejen, že jsem se naučil něco o zdravém stravování, ale i se ho snažím aplikovat do svého života, spolu s pohybem. Vše prakticky odstartovalo moje rozhodnutí přestat po 30ti letech s kouřením, ale s tím je většinou spojeno nabírání na váze a to jsem nechtěl dopustit, jelikož jsem měl obezitu prvního stupně. Měl jsem 100kg a tak jsem začal chodit do posilovny, kde jsem se dozvěděl, že základ hubnutí je jíst několikrát denně a přísun nutných živin a to mě dovedlo k nálezu kalorických tabulek na internetu. Využívám obě verze a kalorické tabulky mám pořád po ruce. Nyní již vím co jím a kolik toho ještě musím sníst. Po měsíci jsem na 92,6kg. Na břiše 4cm tuku dolu a díky cvičení se postava formuje do slušné podoby. Jídlo mám nyní ztížené tím, že jsem zcela bez zubů do 1.11.16 a tak je seznam mých potravin dosti omezený na tekuté či mixované. Každopádně díky vám a mému úsilí se cítím skvěle a těším se na dosažení svého cíle 75kg a svalnaté postav y, což je ještě daleko, ale již vím, že to není nemožné. Děkuji vám celému týmu a přeji vše dobré.
Snad nějakou cenu těm, kdo vymysleli tyto tabulky, supéér, jsem nadšená. Fakt se mi daří kontrolovat, co spolknu za den a žene mě to k dalšímu snižování příjmu a zvyšování výdeje, já dokonce i lehce cvičím! Za tři týdny 3kg dole. Díky za tabulky.
KalorickeTabulky.cz © 2025 Všechna práva vyhrazena.